- Удосконалені передні засувки EASYCLOSE — забезпечують простоту роботи однією рукою
- . Високоякісне ущільнення в кришці, завдяки яким шухляда захищена за стандартом IP65, щоб витримувати найсуворіші погодні умови.
- Нові запатентовані бічні засувки з автоматичним стиканням для з'єднання модулів разом.
- Система TOUGHSYSTEM 2.0 повністю сумісна з TOUGHSYSTEM 1.
- Всередині розташоване місце для кріплення чипа Tool Connect.
- Можливість нарощування: усі блоки можуть бути встановлені один зверху іншого.
- Інноваційний дизайн: міцний і жорсткий.
- Корисний об'єм: 55 л.
- Максимальне навантаження: 50 кг.
Характеристики:
- Виробник: DeWALT
- Тип: Ящик
- Призначення: Загального призначення
- Довжина, мм: 555 мм
- Ширина, мм: 375 мм
- Висота, мм: 415 мм
- Родина бренда: США
- Країна збирання: Ізраїль
- Матеріал: надміцний поліпропілен
- ТипTOUGHSYSTEM 2.0
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Полезній объем, л: 55 л
- Ступінь захисту: IP65
- Вага, кг: 4,58
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Ящик переносний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 4.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴









