Несамохідна електрична газонокосарка Makita ELM3720 — ефективний пристрій для скошування трави з потужним електричним двигуном. Площа оздоблення — до 500 кв.м. Конструкція крильчатки дає змогу охолоджувати та вентилювати двигун. Газонокосарка обладнана зручною складаною вбудованою ручкою і 3-ступеневою системою регулювання висоти косіння. Легкознімний об'ємний газозбірник місткістю 40 л легко встановлюється і знімається для спорожнення.
Особливості газонокосарки Makita ELM3720:
- Потужний двигун — 1400 Вт.
- Місткий травозбірник на 40 л сприяє збільшенню тривалості робочого циклу електричної несамохідної газонокосарки Makita ELM3720.
- Завдяки складаній вбудованій ручці газонокосарка займає менше простору під час зберігання або транспортування.
- Великі колеса з діаметром коліс 139/178 мм (передні/задні) змиють траву, забезпечують комфортний рух і гарну прохідність.
- Поліпропіленовий корпус стійкий до ультрафіолету.
- Є компенсатор натягу мережевого шнура.
- Швидка та проста зміна травозбірника без використання додаткових інструментів.
- Дизайн корпусу дає змогу легко косити траву біля стін та інших перешкод.
- 3-ступеневе регулювання висоти стриження.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка Makita ELM3720.
- Ніж 370 мм у зборі.
- Бокс для збирання зрізаної трави.
- Картонна коробка.
Характеристики
| Тип | електрична |
| Ширина скошування | 37 см |
| Висота скошування | 20... 75 мм |
| Площа газону | 500 м2 |
| Мульчування | немає |
| Самохідна | немає |
| Травозбірник | да |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Кількість режимів регулювання | 3 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип травозбірника | комбінований |
| Потужність | 1400 Вт |
| Оберти холостого ходу | 3400 об./хв |
| Регулювання висоти | незалежна |
| Викидання трави | назад, у травозбірник |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 11.6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Мульчування | Ні |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴










