Представляємо до вашої уваги універсальну мінімийку Karcher К3, яка, безумовно, потрібна в кожному господарстві.
Треба помити забір, машину, велосипед чи садову доріжку? Незамінним помічником у цій справі стане мийка К3. Вона швидко під'єднується (одним клацанням), миє поверхні ідеально. Тиск води легко регулюється. Двигун обладнаний системою повітряного охолодження, також є вбудований бак для мийних засобів, що дуже зручно в роботі. Вбудований фільтр тонкого очищення води забезпечує безперебійність процесу. Мийка К3 виготовлена з ударостійкого матеріалу, легко транспортується, зручна у використанні, двигун автоматично вимикається, якщо пістолет закритий. Пристрій можна використовувати як удома, так і на маленьких автомийках.
Невелика вага, компактний корпус, велика продуктивність;
подовжена ручка для транспортування;
транспортувальні колеса;
вбудований ежектор для всмоктування мийного засобу;
вбудований фільтр води;
потужний двигун із водяним охолодженням для тривалої роботи;
пістолет і апарат із системою Quik Connect, яка дає змогу легко та швидко під'єднувати та вимкнути шланга;
блокування клавіші подавання води на пістолеті;
можливість під'єднання великої кількості додаткових речей фірми Karcher;
регульована струменева трубка;
зручний гачок для кабелю;
сітка для зберігання аксесуарів, закріплена на задній частині мийки;
шланг високого тиску завдовжки 6 метрів.
Технічні характеристики
|
Продуктивність за площею (м2/год) |
25 |
|
Вага (кг) |
6.539 |
|
Габарити (довжина х ширина х висота) (мм) |
275 x 279 x 803 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Вага | 6.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальний тиск | 120.0 |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1600.0 |
| Максимальна продуктивність | 380 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 677 |
| Ширина | 280 |
| Глибина | 307 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
- Ціна: 5 800 ₴




